Za kilka dni gra Fallout 76 otrzyma nową aktualizację, która wprowadzi między innymi osobiste automaty sprzedażowe oraz miejsca do wymiany legendarnych przedmiotów na akcje (nową walutę w grze)

Nowa aktualizacja do gry Fallout 76 wprowadzi wiele nowości. - Fallout 76 niebawem otrzyma osobiste automaty sprzedażowe - wiadomość - 2019-05-03

Studio Bethesda podzieliło się z graczami informacją na temat najważniejszych elementów  do gry Fallout 76Patch ukaże się 7 maja i podobnie jak poprzednie, będzie częścią Wild Appalachia – serii aktualizacji wprowadzających do produkcji dodatkową zawartość i opcje. Pełną listę nowości oraz zmian, które wniesie łatka nr 9, poznamy w dniu jej premiery.

A co wiemy już dziś? Aktualizacja wprowadzi do gry osobiste automaty sprzedażowe, które pozwolą zmienić C.A.M.P. w prowizoryczny rynek. Dzięki temu gracze będą mogli sprzedawać wytworzone lub znalezione przedmioty innym graczom. Po skonstruowaniu automatu sprzedażowego wystarczy tylko przypisać do niego odpowiedni sprzęt ze skrytki i wyznaczyć za niego cenę. Twórcy nie zapomnieli także o tym, że to reklama jest dźwignią handlu. Dlatego po tym, jak zapełnicie sklep towarami, położenie Waszego obozu zostanie zaznaczone na mapie innych graczy (pod warunkiem, że nie ma wyznaczonej nagrody za Waszą głowę).

„Kupiec korzenny Emhyr var Emreis” - Fallout 76 niebawem otrzyma osobiste automaty sprzedażowe - wiadomość - 2019-05-03

Na pustkowia trafią także automaty do legendarnej wymiany. Będzie można wymienić w nich legendarne akcje (nowy typ waluty) na legendarne przedmioty. Zostanie dodana także opcja rozłożenia legendarnych przedmiotów i zamiany ich w akcje. Automaty będą dostępne na stacjach kolejowych w całych Appalachach. Twórcy przyjrzeli się także wynikom ankiety (w której proszono graczy o wskazanie ulubionego atrybutu w trybie przetrwania) i w oparciu o nie planują wprowadzić nową statystykę nazwaną „wynik przetrwania”. Szczegóły jej działania są opisane na stronie komunikatu o zawartości zbliżającej się łatki.

Prócz wyżej wspomnianych nowości, aktualizacja nr 9 wprowadzi także zmiany w uzbrojeniu (wzmocnienie broni plazmowej, poprawki błędów wybuchowej strzelby czy wytwarzanie amunicji do miotacza ognia). Ostatnim ciekawym dodatkiem będą gabloty, które umożliwią zaprezentowanie np. kolekcji rzadkich przedmiotów w obozie. Ten element wymaga jednak dopracowania i zadebiutuje kilka tygodni po premierze łatki nr 9.

patch wprowadzi plecaki, skautów i nowe wyzwania

Patch zadebiutuje 7 maja. - Fallout 76 – patch 9 wprowadzi plecaki, skautów i nowe wyzwania - wiadomość - 2019-04-29

Patch zadebiutuje 7 maja. ZAOFERUJE M.IN.:

  1. frakcję skautów-pionierów,
  2. wyzwania i odznaki skautowskie,
  3. przygodę Groza Mroku,
  4. plecaki.

Studio Bethesda ujawniło zawartość nadchodzącej aktualizacji nr 9 do gry Fallout 76Patch ukaże się 7 maja i zaoferuje kolejny zestaw nowości będących częścią tzw. Wild Appalachia, czyli serii łatek wprowadzających dodatkową zawartość i opcje.

Aktualizacja zatytułowana będzie Zawsze wzwyż. Wprowadzi do gry nową frakcję skautów-pionierów. Z powodu wojny mają oni problemy z werbowaniem młodzieży, więc statut organizacji uległ zmianie, tak aby możliwe było akceptowanie nowych członków w każdym wieku.

Aby dołączyć do skautów, trzeba będzie odnaleźć jeden z plakatów tej organizacji. - Fallout 76 – patch 9 wprowadzi plecaki, skautów i nowe wyzwania - wiadomość - 2019-04-29

Aby dołączyć do skautów, trzeba będzie odnaleźć jeden z plakatów tej organizacji.

Żółtodzioby, określane mianem kijanek, będą musiały pokonać serię wyzwań potwierdzających, że nadają się na skautów. Sukcesy nagradzane mają być odznakami, stanowiącymi dowód osiągnięcia mistrzowskiego poziomu w takich aktywnościach jak pływanie, strzelanie z łuku czy gotowanie. Gracze wezmą również udział w przygodzie Groza Mroku, wzorowanej na skautowskich opowieściach snutych przy ognisku.

Ostatecznie, po osiągnięciu rangi oposa, otrzymamy dostęp do dodatkowych, znacznie trudniejszych wyzwań i odznak, oraz możliwość korzystania z plecaków.Wykorzystamy je do przenoszenia większych ciężarów i dodatkowego wyposażenia. Gracze będą mogli w dużym stopniu modyfikować ich wygląd oraz funkcje, np. montując pancerz czy jednostkę chłodniczą, spowalniającą tempo psucia się jedzenia.

Przypomnijmy, że gra Fallout 76 ukazała się 14 listopada ubiegłego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra została przyjęta chłodno – edycja pecetowa posiada obecnie średnią ocen na poziomie 52% według serwisu Metacritic.