Czy jesteś gotowy na zdradliwą podróż, która jest jeszcze bardziej ekscytująca dzięki cudom oszałamiającej krainy fantasy? – tego nie chcesz przegapić.

Dostępne obecnie dla Xbox One, PS4 i PC, Outward, od zespołu programistów w Nine Dots i ich wydawców Deep Silver. Wysoko wciągające doświadczenie RPG, które łączy fantazję z realizmem.

Wkroczysz do świata, w którym czeka na ciebie wiele niebezpieczeństw, gdy będziesz zajmował się nie tylko wrogim światem, ale śmiertelnymi mieszkańcami, którzy tam mieszkają. Aby pozostać bezpiecznym i odnieść sukces w świecie zewnętrznym, musisz szybko podejmować decyzje, nie tylko co robić i nie robić, ale z kim to zrobić. Widzisz, podczas gdy Outward jest idealny dla samotnego poszukiwacza przygód, włączenie drop-in i drop-out lokalnego lub online multiplayera powoduje, że całe doświadczenie zwiększa się, umożliwiając Ci podróżowanie według tego, jak chcesz – planowanie wszystkiego, a każdy krok z przyjacielem to tylko niewielka część tego.

Możesz kupić Outward, odwiedzając nasz sklep cyfrowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, możesz sprawdzić nasz ekskluzywny wywiad z jednym z głównych graczy, który przyczynił się do rozwoju Outward – twórczego lidera Guillaume Bouchera-Vidala. Warto przeczytać.

Opis gry:

Outward oferuje wciągające doświadczenie RPG w połączeniu z realistyczną rozgrywką, a także głęboko satysfakcjonujące wyzwania dla najbardziej zapalonych graczy. Jako zwykły poszukiwacz przygód nie tylko będziesz musiał się ukrywać lub bronić przed groźnymi stworzeniami, ale także stawić czoła niebezpiecznym warunkom środowiskowym, chronić się przed chorobami zakaźnymi i pozostać nawodnionym. Wyrusz na ryzykowne wyprawy przez nieokiełznane ziemie, aby dotrzeć do nowych miast, podejmować ważne misje i odkrywać ukryte lochy pełzające z potężnymi wrogami. Aby przetrwać w olśniewającym, a zarazem śmiertelnym świecie Aurai, będziesz musiał być mądry… i przygotowany. Zachęca się również do dzielenia się swoją podróżą z przyjacielem, lokalnie lub przez Internet! – Przetrwaj dzikie tereny podczas eksploracji lądów – Zagraj solo lub wspólnie, podziel ekran lokalnie lub online – Dynamiczne scenariusze porażek, które reagują na Twój kontekst – Rytualne, krok po kroku podejście do rzucania czarów – Unikalne doświadczenie przy każdej grze.